Od zamówienia do realizacji

  • Home
  • Od zamówienia do realizacji

Czyli stoiska targowe krok po kroku

Wszystkie zamówienia realizowane są w podobny sposób. Bez względu na Twoje potrzeby, kolejność, w jakiej pracujemy jest taka sama:

1. Definicja potrzeb

Pierwszy etap, to Twoje oczekiwania. Musisz przemyśleć, jakie funkcje ma spełniać stoisko targowe, abyśmy mogli pomóc Ci wcielić Twój plan w życie. Zastanów się więc, w jaki sposób chciałbyś zaprezentować swoją ofertę, jaki typ spotkań planujesz podczas targów oraz jakich funkcji dodatkowych potrzebujesz na swoim stoisku.

2. Analiza potrzeb

Na kolejnym etapie możemy rozpocząć wspólną analizę Twoich potrzeb, poszukując rozwiązań, które idealnie sprawdzą się w Twoim przypadku.

3. Przygotowanie projektu

Następnie zajmujemy się przygotowaniem dla Ciebie projektu –  zabudowa targowa musi być absolutnie idealna. Weźmiemy więc pod uwagę wszystkie sugestie i elementy, które ustaliliśmy wspólnie wcześniej. Na tym etapie ustalimy również, o jakie elementy dodatkowe musimy zadbać (specjalistyczne oświetlenie, wyposażenie dodatkowe meble, kontuary, gniazda elektryczne, etc.).

Ustalimy również elementy graficzne, aby nasi projektanci wiedzieli, w jakim kierunku podążać, żeby projekt stoiska targowego spełniał Twoje oczekiwania i potrzeby Twojej firmy. Projekt zostanie przedstawiony Ci do akceptacji w tym miejscu jest jeszcze czas na poprawki.

Jesteśmy przygotowani na realizację unikalnych projektów i niestandardowych potrzeb Twojej firmy, możesz więc być pewien, że finalny produkt będzie idealny.

4. Dobór materiałów i wzorów

Na tym etapie naszej współpracy zaproponujemy Ci materiały, z których wykonane zostanie Twoja zabudowa targowa. I tu również dysponujemy szeroką paletą materiałów do wyboru, z pewnością więc, znajdziemy to, czego szukasz.

5. Montaż stoiska

Wszystkie projekty realizujemy kompleksowo Twoje stoisko targowe zostanie więc oczywiście stworzone przez nas od początku, do końca. Budowa stoisk targowych odbywa się w wyznaczonym miejscu i czasie, zgodnie z projektem i wcześniejszymi ustaleniami.

6. Kompleksowa rozbiórka stoiska

Kompleksowa usługa uwzględnia również prace po zakończeniu targów. Zdemontujemy stoisko tak, aby stanowiło znowu zbiór elementów składowych, które będziesz mógł wykorzystać na kolejnych targach.

Na wszystkich etapach realizacji – od początku, aż do końca, jesteśmy nastawieni na spełnienie Twoich potrzeb.

W każdej chwili możesz liczyć na naszą fachową pomoc – zbudowaliśmy już niezliczone ilości stoisk targowych dla zróżnicowanych branży, w zróżnicowanych projektach i przy realizacji zróżnicowanych oczekiwań naszych klientów. Stosujemy zasadę elastyczności – nasze wieloletnie doświadczenie i znajomość branży, pozwala nam tworzyć rozwiązania, szyte na miarę potrzeb naszych klientów.