O firmie MAGA

Świadczymy usługi w zakresie projektowania, budowy, aranżacji i obsługi technicznej stoisk targowych

MAGA istnieje na rynku wystawienniczym już od 1991 roku – jako firma wielopokoleniowa przez wiele lat współpracy z klientami zdobyła nieocenione doświadczenie w lepszym rozumieniu Państwa oczekiwań i wymagań. Projektowanie stoisk targowych realizowane dla klientów ze wszystkich branży zaowocowało unikalnym spojrzeniem na każdy projekt, który zawsze traktowany jest indywidualnie z nastawieniem na realizację unikalnych potrzeb.

maga-o-firmie

Realizujemy projekty:

  • stoisk targowych – na tradycyjne imprezy targowe i wystawiennicze
  • ekspozycji – wykorzystywanych przy okazjach konferencji i sympozjów

Rynek wystawienniczy nieustannie się rozwija

My rozwijamy się wraz z nim. Dlatego podążając za trendami i nowościami rynku oferujemy nowoczesne rozwiązania i technologie, pozwalające tworzyć najbardziej zaawansowane projekty. Współpracujemy z najlepszymi plastykami wspieranymi przez doskonałych projektantów. Korzystamy wyłącznie z doświadczonych podwykonawców – gwarantując Państwu najwyższą jakość i rzetelną realizację.

Dokładamy wszelkich starań aby finalny efekt naszej pracy był unikalny i reprezentatywny dla klienta w jego dążeniach do reklamy i promocji własnej marki. Służymy Państwu fachowym doradztwem i pomocą w zaplanowaniu projektu przyszłego stoiska targowego.

Pracujemy na terenie całej Polski w tym głównie na terenie województwa śląskiego.

Zapraszamy do kontaktu